Відкриття туристичного сезону в Кам’янець-Подільському 2016

 
Добавлено: 2016-03-17 17:06:56 Новости Туризм
21-24 квітня 2016 року відбудеться відкриття туристичного сезону в Кам’янець-Подільському
 

Планується відкриття на 21-24 квітня 2016 року нового туристичного сезону в Кам’янець-Подільському. Стиль проведення обрати ретро.

Під майданчик для втілення цієї ідеї, кажуть у департаменті гуманітарної політики, планується площа Вірменський ринок. Стати учасником відкриття турсезону і презентувати власну виставку ретро-автомобілів погодився тернопільський меценат-колекціонер Тарас Демкура.

Наразі уже намічений план дій: переговори з відомими фотографами і дизайнерами щодо організації лекцій, майстер-класів, модних показів у стилі першої пол. XX ст. Учасниця проекту «Жива фортеця» Ірина Шухтуєва готова нашити за цей час ретро-костюми, які здаватимуться на прокат. Підключиться до цієї затії і картинна галерея виставкою фондових експонатів. А клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція» – вечором українського танго.

Під відкриття турсезону голова ГО «Асоціація готельєрів та рестораторів» Анатолій Ковальський планує запустити проект з «оживлення» каньйону від тютюнової фабрики до Новопланівського мосту.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты