Фестиваль Республіка 2013

 
Добавлено: 2013-09-10 10:01:33 Новости Развлечения
З 13 по 15 вересня у місті Кам’янець-Подільський відбудеться фестиваль сучасного вуличного мистецтва Respublica FEST 2013
 

З 13 по 15 вересня у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області відбудеться масштабний фестиваль сучасного вуличного мистецтва Respublica FEST 2013.

Переважну більшість гуртів організатори обирають серед колективів із чіткою соціальною позицією або серед музикантів, які підтримують ідею фестивалю Республіка. (Ляпис Трубецкой, Тартак, LOUNA, Сергій Бабкин, С.К.А.Й., Валентин Стрикало, Аддіс Абеба, МегамасС та багато інших).

Уночі під відкритим зоряним небом на території фестивалю триватимуть літературні читання та акустичні виступи.

У художній частині участь візьмуть біля 20 художників-муралістів із таких країн як Австралія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща, Україна, Росія.

Borondo (Іспанія), Vexta (Австралія), Cactus e Maria (Італія), DXTR + Herr von Bias, Vitae Viasi, Treuph 19, Yulia Volchkova  (Росія) Ku2, Darina Momot, Dobrye Ludi, Matroskin, Vaccination (Україна). Можливі зміни.

У рамках фестивалю - проект «Мистецька інтервенція у міський простір», під час якого будуть розписувати фасади 10 будинків у різних районах міста. Цей захід здійснюватиметься за підтримки програми Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Художня частина фестивалю «Республіка» у Кам’янці-Подільському здійснюватиметься також за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Також традиційно, у рамках фестивалю, відбудеться екологічна акція з прибирання канйьону річки Смотрич. 

На фестиваль «Республіка» організовані автобусні тури з різних міст України та Білорусі.

Програма фестивалю 2013 року:

13.09
Головна сцена:
15:00 Відверті
15-30 The Space Cakes
16-10 Фіолет
17-00 Фліт
18-00 VIVIENNE MORT
19-10 Хамерман Знищує Віруси
20-00 СКАЙ
21-30 ТАРТАК

Важка сцена:
16-00 Affecting Dissent
17-00 Зворотня Дія
18-00 DASH
19-00 May Of Sorrow
20-00 Morphine Suffering

-

14.09
Головна сцена:
14-30 Feel It
15:00 FONTALIZA
15-30 Epolets
16-00 CHERRY-MERRY
16-30 Ворст
17- 00 JINJER
17-50 Dance Party.Dance!Dance!
18-30 АДДИС АБЕБА
19-20 КОЖАНЫЙ ОЛЕНЬ
20-20 LOUNA
21-20 С.БАБКИН

Важка сцена:
14-00 Аварійний ВихіD
14-50 Just Merried
15-50 Масса Причин
16-50 Respect Your Mom
17-50 THE JELLYFISH
18-50 ЗЛАМ

Нічна акустична поезія
(список буде оголошено завтра)

After-Party (з 00:00 год)
(про цей сюрприз також згодом)
-

15.09
16-00 PRANA
16-40 Ratbite
17-30 ASEA SOOL
18-20 Бахрома
19-00 МЕГАМАСС
20-00 Валентин Стрикало
21:00 ЛЯПИС ТРУБЕЦКОЙ
22:30 РЭСПУБЛІКА ПАЛІНА

Важка сцена:
17-00 ANEBO
18-00 Мufftrain
19-00 MY*17
20-00 FUTURA

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты