Фестиваль Форпост 2014

 
Добавлено: 2014-06-10 14:07:25 Новости Культура
З 25 по 27 липня 2014 року Кам’янець-Подільський зануриться в атмосферу стародавніх часів
 

Фестиваль середньовічної культури “Форпост 2014”, на три дні, з 25 по 27 липня,  занурить найсередньовічніше місто України - Кам’янець-Подільський - в атмосферу стародавніх часів.  Величні королі, могутні князі, відважні лицарі в супроводі зброєносців, веселі музики, прекрасні дами - до нас з’їдуться гості з усього світу, щоб на три дні повернути це давнє місто в героїчні часи його юності. 

Гостей та учасників фестивалі очікують:

- Реалістичні лицарські турніри! Європейські лицарі, закуті в лати з ніг до голови, відважні русичі та безстрашні воїни степів змагатимуться за перемогу на ваших очах! Це не театр - це повний контакт, жорсткі правила, відвага, неймовірна витримка та гуркіт сталевої зброї -  незабутнє видовище, що запам’ятається Вам на все життя! Одиночні та групові поєдинки, масові битви, професійні бої без правил лоскотатимуть вам нерви. Обери свою команду і вболівай за її перемогу - на фестивалі очікується близько півтисячі учаників!

Ну а шанувальники мистецтва стрільби з луків та арбалетів продемонструють вправність достойну Робін Гуда.

- Середньовічні танці. Кожен зможе зануритися в атсмосферу середньовічного балу: куртуазні манери, красиві дами та горді лорди демонструватимуть мистецтво стародавніх танців. А кожен охочий зможе до них приєднатися! Лише у нас - кожній принцесі знайдемо принца!

- Майстер-класи демонструватимуть вправні майстри та ремісники, що також привезуть із собою вироби на ярмарку. Ковалі, ювеліри, ткачі, гончарі - лише тут ви зможете знайти справді унікальні вироби та сувенірну продукцію.

Дивіться ще: 

Фестивалі у Львові

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты