День міста Кам'янця-Подільського 2016

 
Добавлено: 2016-03-20 11:57:07 Новости Культура
21 травня 2016 року відзначать День міста Кам'янця-Подільського
 

У треті вихідні травня в Кам'янці-Подільському традиційно відзначать День міста. У 2016 році - це 21 травня.

День міста Кам'янця-Подільського, також відомий як "Травневі дні Кам'янця-Подільського" - це головне міське свято року. У ці весняні дні в Старому місті пройде Міжнародний фестиваль національних культур "Острів семи скарбів".

У День міста в Кам'янці-Подільському традиційно відбувається безліч грандіозних подій і заходів. У минулому році міська влада вирішила обмежити програму в зв'язку з подіями на сході України. Зокрема, не було параду вулицями древнього міста, який вже встиг стати традицією. Проте, для туристів і гостей міста було організовано безліч виставок, конкурсів, змагань, ігор та забав.

Під час "Травневих днів в Кам'янці-Подільському" кілька днів поспіль лунають вуличні концерти. Особливий шарм набуває центральна міська ратуша і родзинка Кам'янця - Стара фортеця. В її внутрішньому дворику з'являються мужні лицарі і прекрасні леді, фортеця набуває історичний вигляд.

В рамках святкування Дня міста пройде міжнародний фестиваль повітряних куль "Кубок Поділля", під час якого кожен бажаючий зможе політати на повітряній кулі і побачити Кам'янець-Подільський з висоти пташиного польоту.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты